10 лютого п.р. фахівці Вараської РФ ОЦЗ спільно з представниками «Володимирецького бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  провели вебінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном. Мета заходу — ознайомлення  зі спектром   послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.

Начальниця відділу правового бюро Лариса ОШТУК обговорила з учасниками поняття «безоплатної первинної та вторинної правової допомоги», послуги, які надає бюро правової допомоги, алгоритм дій у разі необхідності вирішення проблемних правових питань. Учасникам роз’яснено, що процес ресоціалізації – це особисте бажання засудженої особи стати правосвідомим громадянином своєї держави  та повернутися до соціально-нормативного способу життя.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія НАЗАРУК поінформувала учасників про перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці. Ознайомила з основними послугами і можливостями  служби зайнятості: професійне навчання, отримання ваучера, неформальне навчання, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.