Існує чимало перешкод на шляху до зайнятості людини з інвалідністю. Серед основних: недостатній рівень освіти, компетенції,  невпевненість у власних силах, брак навичок спілкування, упереджене ставлення роботодавців щодо здатності виконання роботи, незацікавленість роботодавців у впровадженні гнучких форм зайнятості та інші. Для таких безробітних доцільним є подальша підтримка після влаштування на роботу, яка сприятиме успішній адаптації та закріпленню на робочому місті. З цією метою у службі зайнятості запроваджено індивідуальний супровід окремих категорій громадян після працевлаштування.

Одним з успішних прикладів є працевлаштування Андрія Пограничного. Після звільнення з роботи чоловік звернувся до Демидівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з надією швидко знайти нову роботу, адже мав досвід роботи затребуваних на ринку праці професій.  Та не завжди буває так, як планується. Через хворобу йому було встановлено 3 групу інвалідності загального захворювання та, як наслідок, обмеження щодо професійної діяльності. При пошуку роботи фахівці філії враховували рекомендаціє МСЕК та побажання особи. Безробітного зацікавила вакансія експедитора в КП Демидівське ВЗТП. Для отримання необхідних знань та умінь районна філія організувала стажування на цьому підприємстві, після успішного завершення якого пан Андрій був працевлаштований.

 За результатами індивідуального супроводу для підтримки колишнього безробітного та успішної адаптації на підприємстві організовано наставництво. А.Пограничний  задоволений новою роботою, вдячний керівнику, колегам та фахівцям філії за вагому підтримку.