Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Якщо їх буде використано максимально – це забезпечить активну діяльність шукача на ринку праці та прискорить його працевлаштування.

18 лютого п.р. провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Юлією ГОЛОВЧЕНКО був проведений інформаційний онлайн-вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Основною метою заходу було ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю щоденного опрацювання. У ході спілкування обговорювалися питання: де слід шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію пошуку роботи.

Крім того, учасники вебінару отримали інформацію про послуги служби зайнятості, особливості обслуговування клієнтів, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) та на сайтах http://rabota.com.uahttps://www.work.ua та ін.).

На зевершення заходу провідний фахівець з профорієнтації рекомендувала шукачам роботи бути активними, щоденно опрацьовувати по декілька джерел вакансій, що значно прискорить їх легальне працевлаштування.