Одне із першочергових завдань Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості – це досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємства та визначення форм подальшої співпраці з ними є відвідування ринкоутворюючих підприємств. Адже, саме від цих підприємств залежить рівень зайнятості населення мешканців  міста та району. До таких підприємств у місті Дубровиця належить - «Дубровицький Ферм Продукт».

Це підприємство засновано 06.04.2018 року, займається переробленням молока, виробництвом масла та крафтових натуральних сирів. Підприємство працює за європейським стандартами. Продукція, яку випускає «Дубровицький Ферм продукт» відома багатьом, так як  експортується майже по всій Україні.

31 жовтня відбулась робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Вікторії Шевчук із керівником Колодою Валентином Михайловичем  та головним бухгалтером Щур Людмилою Андріївною.

У ході розмови було обговорено ряд питань, а саме презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, в т.ч. інноваційні підходи, які впроваджені у роботі районної філії, обговорено питання підготовки кадрів на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості,  організації тимчасових робіт та надано роботодавцю консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних, які перебувають в районній філії  з пошуку роботи.

На сьогодні маємо результати спільної роботи цього підприємства та Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості – проходження стажування безпосередньо на робочому місці за професією «обліковець з реєстрації бухгалтерських  даних», працевлаштування 3-х безробітних, які працевлаштовані на нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Слід відмітити, що роботодавець надає перевагу працевлаштуванню осіб з числа соціально незахищених верств населення, наприклад,  жінкам, які мають дітей віком до шести років,  та особам, які проживають у сільській місцевості. 

Результатом проведеної зустрічі з роботодавцем було домовлено про  працевлаштування ще  4 –х безробітних  за професіями «експедитор», «укладальник – пакувальник», «інженер-технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва»,  шляхом компенсації роботодавцю ЄСВ.