У той час, як впровадження дуального навчання в Україні лише набирає обертів, рівненські безробітні – майбутні водії тролейбусів вже навчаються у новітньому форматі.

Дуальна система професійного навчання (від лат. dualis — подвійний) передбачає, що теоретичні знання слухачі отримують у навчальному закладі, а професійно – практичну підготовку проходять на базі підприємства, яке є замовником кадрів.

Ось і 9 зареєстрованих безробітних, які були направлені Рівненським міським центром зайнятості на професійне навчання у Рівненський державний обласний навчально – курсовий комбінат Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автомобілів «Укрінтеравтосервіс», практичні навички здобувають на підприємстві «Рівнеелектроавтотранс», де в подальшому і будуть працювати.

Комунальне підприємство «Рівнеелектроавтотранс» активно співпрацює з обласною службою зайнятості. За понад 10 років співпраці 160 безробітних громадян здобули конкурентну професію водія тролейбуса і були успішно працевлаштовані.

Сьогодні електротранспорт у Рівному успішно розвивається, на дорогах міста з’явився новий сучасний вид транспорту – дуобуси.

Тож цілком можливо, що безробітні, які наразі опановують професію водія тролейбуса  за дуальною формою -  керуватимуть дуальним транспортом.