оп

В Острозькій міськрайонній філії Рівненського ОЦЗ 2 січня 2019 року відбувся семінар з загальних питань зайнятості та стану ринку праці, в якому взяли участь суб’єкти пробації, які перебувають на обліку в Острозькому районному секторі пробації та не мають постійного місця роботи. Присутніх поінформували про перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці, ознайомили з основними послугами і можливостями служби зайнятості щодо професійного навчання, отримання ваучера, неформального навчання, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Присутніх ознайомили з можливістю працевлаштування на актуальні вакансії міста та району, а також наголосили на юридичних аспектах офіційного працевлаштування.

У заході взяли участь 26 осіб, в тому числі 4 особи, яких засуджено до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених з місць позбавлення (обмеження) волі. 

Наприкінці семінару присутні переглянули відеофільм про можливості навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

 Учасники заходу отримали інформаційні матеріали та кваліфіковані відповіді на поставлені запитання. Вищевказані особи  відносяться до соціально незахищеної категорії. Після звільнення потребують в першу чергу матеріальної допомоги та допомоги в працевлаштуванні, тому Острозька міськрайонна філія  спільно з Острозьким сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області буде продовжувати взаємодіяти з метою відновлення соціального статусу повноправних членів суспільства, повернення їх до самостійного життя в суспільстві.