У приміщенні Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості для 15 безробітних провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення. У заході взяли участь фахівчині філії Наталія Чорноус, Тетяна Шамрило та начальник служби в справах дитині Дубенської районної адміністрації  Сергій Матвійчук

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності безробітних про послуги служби зайнятості, стану ринку праці, права та обов’язки осіб, сприяння у вирішенні питання працевлаштування та тимчасової зайнятості.

Начальниця відділу організації працевлаштування Наталія Чорноус  ознайомлено учасників із станом ринку праці, сприянню працевлаштуванню,  тимчасовими видами робіт, акцентовано увагу на легальної зайнятості, а також проінформовано присутніх про їх права та обов’язки.  

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Тетяна Шамрило ознайомила безробітних з сучасними підходами до пошуку роботи, електронним сервісом державної служби зайнятості, отриманням профорієнтаційних послуг та можливостями професійного навчання.

Начальник служби в справах дитини Сергій Матвійчук повідомив про один із варіантів тимчасової зайнятості – створення патронатної сім’ї. Також проінформував про принципи, підходи, процедуру створення патронатної сім’ї. Аудиторія жваво обговорила почуте та задала запитання.  

По закінченню заходу відбувся круглий стіл з організації створення патронатної сім’ї. Сергій Матвійчук повідомив про створення 19 територіальних громад у сучасному територіальному Дубенському районі. У 16 громадах  вже створили соціальні служби в справах дітей. Важливим є інформування про можливість створення та залучення безробітних до патронату. Служба зайнятості активно залучається до обговорення кандидатів в патронати з представниками територіальних громад та розглядає це як один із варіантів зайнятості безробітних.