У Рівненському міському центрі зайнятості представники Рівненського центру ПТО ДСЗ для осіб з числа безробітних презентували нову навчальну програму «Тестувальник програмного забезпечення».

У сучасній ІТ-сфері тестувальник - це фахівець, що займається тестуванням програмного забезпечення, виявленням та усуненням дефектів у програмному коді. Головне завдання тестувальника - знайти помилки, яких міг припуститися програміст. Навчаючись у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, зможете оперативно віднаходити дефекти в програмному продукті та оцінювати його функціональність, описувати баг-репорти в системі обліку помилок та, головне, отримаєте необхідну практику в тестуванні різноманітного софту.

2-місячна навчальна програма «Тестування програмного забезпечення» передбачає необхідну теоретичну базу та максимум практики. Такий тип навчання допоможе створити або доповнити своє професійне портфоліо для подальшого працевлаштування.

Навчання відбуватиметься на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. По завершенню навчання слухачі отримують посвідчення про професійне навчання.

Початок занять 20 січня 2022 року.

Контактна інформація: фахівці відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ (каб.202, 304,305) за тел. (0362) 26 58 36; фахівці РЦПТО ДСЗ за тел. (0362) 68 37 95.