З метою визначення особистих професійних цілей, складання власного професійного плану та формування навичок самопрезентації днями у Рівненській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток».

До безробітних звернулася Світлана Жовнір, начальник відділу активної підтримки безробітних філії: «Щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці, ми повинні змінюватися самі, думати вільно і діяти наполегливо, приймати креативні рішення, не відступати перед труднощами і, до того ж, творити нові відносини з оточуючими. Потрібно  ставити перед собою завдання пізнати себе, розвинути себе, бути відповідальними, сміливими. Кожен повинен прагнути стати висококваліфікованим працівником: підвищувати свій професійний рівень та покращувати навики кар'єрних здобутків».

Під час заходу присутні вчилися визначати власні ціннісні пріоритети та професійні цілі, за допомогою відповідних вправ виявляти особистісні характеристики, необхідні для досягнення професійних цілей, відпрацьовували навички самопрезентації, складали власний професійний план.

Учасники тренінгу активно обговорювали тему легальної зайнятості, розповідали про проблеми, з якими стикалися від час пошуку роботи, цікавилися наявними вакансіями, шукали відповідь на питання: чи може успішна кар’єра зробити людину щасливою?

На закінчення семінару Світлана Жовнір зауважила: «Щоб правильно організувати своє кар’єрне зростання, передбачити всі пастки на своєму шляху, потрібно навчитися розподіляти свої сили і час, уміти вибирати потрібні цілі, ставити перед собою завдання і багато що інше. Для здійснення кар'єри необхідні професійні навики, знання, досвід, наполегливість і деякий елемент везіння».