Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості активно здійснює інформування громадян про патронат.

Саме з цього питання 26 січня ц.р. для зареєстрованих безробітних було проведено семінар за участю начальниці служби у справах дітей Дубровицької міської ради Олени ЛОБЗУН та начальника служби у справах дітей Висоцької сільської ради Віктора СТРИБУЛЕВИЧА.

З вступним словом до учасників звернувся заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення районної філії Олексій БУГРИНЕЦЬ, який представив запрошених соціальних партнерів та відмітив, що патронат над дитиною є однією із форм офіційного працевлаштування.

Олена ЛОБЗУН в деталях поінформувала безробітних  щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення та функціонування патронатних сімей,  порядок їх фінансування, тощо.

На завершення свого виступу вона відмітила наступне: «Патронатним вихователем може бути людина з чуйним серцем, яка має відчуття відповідальності та відчуває, що саме я зможу допомогти цій дитині.  Крім того, це реальний шанс не лише працевлаштуватися, але й зробити добру справу. Я впевнена, що найближчим часом ця послуга запрацює і в нашій громаді, завдяки чому чимало дітей відчують тепло і затишок».

До запрошених гостей від безробітних громадян було багато запитань по тематиці, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Безробітних, яких зацікавила послуга з патронату сім’ї, запросили  до служби у справах дітей для  проходження співбесіди.