13.05.2022 | 15:58

13 травня п.р. директор Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ Олександр Калюх разом із заступницею начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вікторією Зінчук здійснили виїзний захід на ТОВ «Квасилівський ливарно-механічний завод», яке скористалося можливістю одержання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Підприємство займається виробництвом підземних пожежних гідрантів, контейнерів для побутового сміття, металоконструкцій, чавунного, алюмінієвого та пічного лиття.

Олександр Калюх поінформував керівника підприємства Святослава Панчука про можливості та послуги служби зайнятості для роботодавців. У свою чергу Святослав Володимирович озвучив потребу ТОВ «Квасилівський ливарно-механічний завод» у найманих працівниках, а саме формувальника ручного формування та заливальника металу. Було обговорено шляхи допомоги в укомплектуванні даних вакансій. Директор філії також надав інформацію щодо можливості отримання працівниками підприємства ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та навчання на їх підставі.

По тому, працівники служби зайнятості зустрілися з внутрішньо перемішеними особами, які були працевлаштовані у період воєнного стану на підприємство. Це Наталія Тижук з м. Бровари Київської області, яка працевлаштована на посаду менеджера із зовнішньоекономічної діяльності, та Василь Мосійчук з Києва, що працевлаштований на посаду стрижневика ручного формування. Вони задоволені, що знайшли роботу у такий складний для всіх час, мають фінансове забезпечення та можуть бути корисними під час війни. Адже наразі підприємство крім основної своєї продукції виготовляє засоби захисту та амуніції, що використовуються військовослужбовцями.

До слова, на згаданих внутрішньо переміщених осіб підприємство подало до служби зайнятості пакет документів для компенсації витрат на оплату праці, і, як результат, отримало позитивне рішення про надання даної компенсації.