29.11.2019 | 15:49

Сьогодні шукачі роботи - особи з обмеженими можливостями Рівненських міського центру зайнятості та районної філії обласного центру зайнятості побували в навчально-виробничому комплексі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Тут, в рамках Декади зайнятості для осіб з інвалідністю відбувся ярмарок професій самозайнятості, опанувавши які, можна працювати «на себе».

Гостей привітно зустріли заступник директора ЦПТО Руслана Бодренко та старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик. «Рівненський центр професійно-технічної освіти – це навчальний заклад, який іде в ногу з часом аби бути конкурентними на ринку праці, і має окрім Рівного навчальні відділення у Млинові, Гощі, Костополі, Сарнах, селищі Олександрія» - наголосила Р.Бодренко. Також пані Руслана розповіла про ті професії, які дають змогу працювати самостійно, а ще торкнулася питання неформального навчання.

Шукачі роботи завітали у навчальний ресторан-бар. Майстер виробничого навчання провела гостям майстер-клас з приготування кави. У ролі баристів спробували себе і гості навчального центру. Усі посмакували запашною кавою, ще й самостійно приготовленою! А ще жінки спробували проявити свої творчі здібності, розмальовуючи імбирні пряники.

Салон краси. Дехто тут і зупинився... Дівчата  потрапили до умілих рук майстрів – перукарів, косметиків і на собі переконались у їх професійності.  

Сподіваємось, така «жива» зустріч з професіями буде поштовхом людям, котрі не визначились чи вагаються з вибором діяльності, та дасть свої результати.