08.10.2019 | 12:34

Безробітні, направлені на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Рівненським міським центром зайнятості та Костопільською районною філією обласного центру зайнятості, успішно змінили статус. Професія, яку здобули слухачі, - «Оператор котельні». Отож, відтепер у них нова місія – забезпечувати якісну безперебійну роботу опалювальної техніки, сприяти затишному, комфортному життю людей.

4 місяці професійного навчання у Рівному та виробничої практики на майбутніх робочих місцях – той необхідний багаж, з яким оператори приступають до роботи. Партнери навчального закладу – ТзОВ «Рівнетеплоенерго», ТзОВ «Поліссяхліб», КП «Костопіль-комуненергія»» та КП «Костопільські районні мережі» залюбки працевлаштовують кваліфікованих робітників, адже робота із обладнанням сучасних котелень вимагає професійних знань і навичок.

Супроводжуючий групи, завідувач навчально-виробничою майстернею РЦПТО Антон Аніскін наголошує, що найвідповідальнішим етапом навчання операторів є вивчення будови професійного обладнання і устаткування, а також вивчення техніки безпеки на робочих місцях. Серед слухачів найбільшою активністю виділялися Сергій Скоцький із Костопільщини та рівнянки Любов Ігіна, Світлана Лагерєва і Ольга Марчук. Кваліфіковані оператори максимально адаптувалися до нових робочих місць та готові обслуговувати котельні в умовах роботи на альтернативних видах палива.

Старший майстер РЦПТО ДСЗ Віктор Красовський привітав групу із успішним завершенням навчання та вручив свідоцтва державного зразка.