25.02.2016 | 15:33

На зустрічі У Рівненському міському центрі зайнятості військові розповіли про перспективи служби за контрактом у Збройних Силах України і запросили долучитись чоловіків, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та шукають роботу.

Про можливості служби чоловікам розповідали: старший офіцер мобілізаційного відділення Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату Микола Полюхович, офіцер відділення комплектування Рівненського обласного військового комісаріату Микола Кутницький, майор військової частини в/ч 3002 Національної гвардії України м.Рівне Єгор Строк.

Реалізувати себе на військовій службі за контрактом мають змогу громадяни призовного віку та військовозобов’язані, незалежно від отриманої освіти та спеціальності.

Військові розповіли про переваги та перспективи військової служби за контрактом, а це стабільне грошове забезпечення від 7500 грн, можливість вступу до вищих військових навчальних закладів, отримання цивільної спеціальності, спорідненої спеціальності, за якою військовослужбовець проходить службу, виплата грошової компенсації за піднаймання житла, щорічна відпустка, якісне безкоштовне медичне та санаторне лікування, забезпечення речовим майном, інші види соціального забезпечення відповідно до закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей» тощо.

Молоді хлопці, які взяли участь у зустрічі, зацікавилися пропозиціями військових, занотували їх координати та номери телефонів – учасників зустрічі. Двоє молодих хлопців попередньо дали згоду на працевлаштування за контрактом.

Надалі такі зустрічі матимуть системний характер і проводитимуться в Рівненському міському центрі зайнятості (кабінет 504) щомісяця в першу середу, початок об 11.00 годині.

За докладнішою інформацією звертатися за місцем проживання до міських (районних) військових комісаріатів або до Рівненського обласного військового комісаріату за адресою: м.Рівне, вул.Грабник, буд. 4, телефон - +380936428080.