18.09.2023 | 12:46

Підприємець з Костопільщини Дмитро МИРОНЮК вже третій рік поспіль займається приватною медичною практикою у галузі неврології. Для надання пацієнтам комплексу методів відновлення, лікування та реабілітації він створив у м.Костопіль реабілітаційний центр «Нейросвіт».          

Для розширення бізнесу пан Дмитро вирішив скористатися урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа». Він склав бізнес-план та успішно пройшов співбесіду в Рівненському обласному центрі зайнятості. А  згодом отримав позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

За ці кошти підприємець придбав медичне обладнання. Також, за умовами цієї програми створив два робочих місця. До слова, майбутні працівники перед працевлаштуванням попередньо пройшли стажування за направленням служби зайнятості.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.