26.05.2023 | 12:54

Підприємиця з Корця Оксана Августинович вже понад 5 років займається аптечним бізнесом. Тож коли виникла потреба розширення й модернізації власного бізнесу, пані Оксана вирішила скористатися урядовою програмою «єРобота».

«Попит на лікарські засоби й суміжні з ними товари  постійно зростає. На те є маса причин: від погіршення екології, пандемії, війни, до підвищення інтересу громадян до власного здоров’я. Саме тому я хочу за допомогою грантових коштів допомогти людям у придбанні доступних ліків», - ділиться підприємиця.

Тож підприємиця склала бізнес-план й успішно пройшла співбесіду у Рівненському обласному центрі зайнятості. А згодом отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.

Грантові кошти грантоотримувачка використала на придбання додаткового обладнання та меблів, проведення рекламних  заходів.

Також за умовами даної програми підприємиця створила два нових робочих місця, які були укомплектовані за сприяння служби зайнятості.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.

З 10 квітня також розпочато прийом заявок з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та їх подружжя, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.