23.06.2021 | 16:49

Уже вдруге, в рамках ініціативи “Open IT” за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Rivne IT cluster, спільно з Рівненським обласним центром зайнятості, Рівненським центром професійно–технічної освіти проводиться вебінар “Як отримати високооплачувану роботу в ІТ сфері” з циклу “Профорієнтаційні заходи для безробітних”.

В онлайн центрі Рівненського міського центру зайнятості зібрали шукачів роботи, які бажають спробувати свої сили в ІТ-сфері.

Модератором заходу була Оксана Зигалова, заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ.

Слова побажань успішного працевлаштування шукачам роботи та вдячності роботодавцям, які долучилися до вебінару, прозвучали від заступника директора обласного центру зайнятості Тетяни Новорок.

А далі учасники вебінару віртуально перенеслися в Рівненський центр професійно–технічної освіти ДСЗ, де відбулася презентація Ресурсного центру інформаційно-комунікаційних технологій,  основними завданнями якого є підготовка висококваліфікованих кадрів для сфери ІТ.

Представники роботодавців RENOME SMART, HoneyComb, Softserve розповідали про компанії, потреби в ІТ фахівцях, знайомили з портретом потенційних працівників у своїх компаніях тощо.

Мотивація, скіли та базові знання – це найперше, що хотілося би бачити роботодавцям в претендентах на вакантні посади.

Розвивайте свої навички, будьте командним позитивно налаштованим гравцем, ваші креативність, критичне мислення, прагнення до вдосконалення, - і ви обов’язково досягнете мети та зможете отримати кращу роботу.