20.05.2016 | 12:33

Спеціалісти Володимирецького районного центру зайнятості 19 травня організували та провели виїзну акцію «Послуги служби зайнятості. Виберемо професію разом. Актуальність обраної професії та можливості працевлаштування» із використанням «мобільного центру професійної орієнтації». Захід відбувся в Городецькому НВК для учнів 9-11 класів, зайнятого та незайнятого населення. В ньому взяли участь більше 70 осіб.

Учасники виїзної акції центру зайнятості отримали індивідуальні консультації щодо: соціальних послуг служби зайнятості; документів, необхідних для реєстрації та обліку громадян; можливого працевлаштування (за наявними вакансіями); актуальних професій та адреси навчальних закладів. Спеціалісти служби зайнятості продемонстрували презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ та розповіли про можливість проходження навчання та можливості працевлаштування, орієнтуючись на тенденції ринку праці. Було представлено їм екранізовану презентацію роботи та послуг спеціалістів центру зайнятості, що дуже зацікавило тих осіб, які ще не знайомі з службою зайнятості

Кожен з відвідувачів «мобільного центру професійної орієнтації» отримав буклети з описом робітничих професій, інформаційні брошури з питань діяльності та послуг служби зайнятості, ознайомився з переліком професійно-технічних навчальних закладів ДСЗ та навчальних закладів Рівненщини.