24.04.2018 | 08:41

Фахівці Березнівського районного центру зайнятості з виїзною акцією побували 20 квітня в Бистрицькій сільській раді. Саме такі безпосередні спілкування найбільш ефективно сприяють зайнятості населення та активізують співпрацю з місцевими роботодавцями.

Директор районного центу зайнятості Валерій Денисенко розповів про стан ринку праці в районі. Він закликав роботодавців до збереження та відновлення робочих місць та сприяння першочерговому працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Дячук наголосила на пріоритетних напрямах роботи служби, зокрема, вона зупинилася на працевлаштуванні молоді, осіб з обмеженими фізичними можливостями, людей старшого віку, одиноких батьків – тих категорій громадян, які потребують особливої уваги, створення нових робочих місць.

Голова Бистрицької сільської ради Іван Василюта розповів про актуальні проблеми зайнятості сільських жителів. Підприємці Марія Стахнюк та Григорій Слободенюк поділились багаторічним досвідом роботи в тісній співпраці зі службою зайнятості.

Акція пройшла активно та з надією на плідну подальшу співпрацю.