08.06.2016 | 09:43

У зв'язку із попередженням про наступне вивільнення працівників КП “Міське будинкоуправління”, 7 червня фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості було організовано та проведено консультування щодо змісту прав і державних гарантій працівників цього підприємства.

На зустрічі з колективом підприємства провідний юрисконсульт Валентина Федорук надала інформацію щодо змісту прав та державних гарантій працівників до початку їх фактичного звільнення; ознайомила з правами безробітних, видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, порядком надання послуг та технологією обслуговування громадян у службі зайнятості. Окремо було зосереджено увагу присутніх на можливості навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, підкреслено, що це – ще один плюс для тих, хто лишився без роботи, адже перевагу в прийнятті на роботу має той, у кого вища кваліфікація.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Олена Шевчук ознайомила присутніх із актуальними вакансіями місцевого ринку праці, з порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, видами робіт, джерелами фінансування, порядком залучення до таких робіт безробітних громадян.

Присутні працівники взяли активну участь у обговоренні вищезгаданих питань, поділилися думками та отримали відповіді на запитання.

За нинішніх складних економічних умов украй важливо донести до відома потенційних шукачів роботи інформацію про послуги служби зайнятості, адже вивільнення — це не кінець трудової діяльності, а лише початок активної ролі людини у вирішенні питання власного працевлаштування.