20.05.2016 | 09:50

Мабуть, в душі кожен, хто прийшов цього дня на роботу у вишиванці, прагнув, аби традиційна одноденна акція тривала якомога довше. Ну де ще можна побачити таке розмаїття орнаментів, стільки сонця та тепла, усмішок, щирих компліментів, єднання, гордості та піднесення?!

Відродження народних промислів, до яких належить і вишивка, Рівненський центр профтехосвіти державної служби зайнятості підтримує активно: навчає безробітних та усіх охочих створенню власної справи. Багато випускників центру успішно реалізовують свій творчий і комерційний потенціал саме у цьому ремеслі.

Зразки унікальних вишивок зібрано у творчих лабораторіях РЦПТО, а кваліфікаційні вишиванки випускників прикрасили не одні виставки, фестивалі, ярмарки професій та презентації навчального закладу.

Старовинні закодовані символи любові і пристрасті, добробуту і краси, життя і смерті століттями оберігають українців, передаються із покоління в покоління. І яскравим підтвердженням цього є День вишиванки.

Єдиним вишитим полотном встелена наша доля, і доки рясніють на ньому червоні та чорні кольори, доки вплітаються у візерунок весна та літо, доти маємо ми свою Україну, доти будемо сильними та щасливими.