05.08.2016 | 09:33

4 серпня 2016 року спеціалісти Рівненського обласного центру зайнятості організували вебінар для базових центрів зайнятості в режимі Skype-зв’язку.

Вебіна́р (неологізм, утворений поєднанням слів веб (англ. "мережа") та семінар) – нова форма роботи служби зайнятості, яка допомагає інтерактивно провести онлайн семінар з актуальних питань, при цьому не потрібно їхати фахівцям з районів до обласного центру, витрачати час і кошти.

Це вже не перший такий семінар, який провели в центрі зайнятості. Фахівці у такому ж форматі почали проводити онлайн конференції, зустрічі з роботодавцями, ярмарки вакансій.

Метою нинішнього вебінару було обговорити зі спеціалістами віддалених районних центрів зайнятості питання регламенту роботи щодо задоволення потреб клієнтів (алгоритм дій та виконання функції). На зв’язку були Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський, Березнівський районні та Кузнецовський міський ЦЗ. Зі сторони обласного центру зайнятості були присутні спеціалісти відділів організації сприяння працевлаштуванню, організації профнавчання та профорієнтації.

Розпочала семінар заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок, яка акцентувала увагу на нових формах роботи та поставила завдання всім фахівцям активно і продуктивно працювати задля пришвидшення працевлаштування громадян та задоволення потреб роботодавців.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Владлена Шевцова у формі презентації детально зупинилась на роботі адміністратора залу, який працює в інформаційному секторі і перший зустрічає безробітних. Девіз адміністратора має бути - «Знайти роботу шукачеві тут і зараз!» - сказала В.Шевцова. Він зобов’язаний оперативно ознайомити шукачів роботи з наявною у ЦЗ інформацією щодо пошуку роботи, показати сервіси служби зайнятості (тач-скрін, комп’ютер вільного доступу, інтернет-портали та ін.), при потребі допомогти записати відеорезюме, надати консультації з професійної підготовки та перепідготовки, поінформувати про заходи у центрі зайнятості.

Наприкінці вебінару фахівці обговорили нагальні питання і намітили шляхи їх вирішення.