23.10.2023 | 14:17

Ваучер – це унікальна можливість здобути безкоштовну освіту за 124 спеціальностями у більшості провідних закладів України. Отримати документ можна, подавши заявку онлайн або звернувшись до найближчого центру зайнятості. Ваучер дає право певним категоріям громадян за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.

Серед тих, хто скористався такою нагодою й вже завершив навчання – троє слухачок з Рівненщини. Світлана Марчук, Надія Радюк та Марія Павленко отримали ваучери на навчання у Рівненській філії обласного центру зайнятості та впродовж майже чотирьох місяців підвищували свою кваліфікацію за улюбленою професією «кухар» згідно з індивідуальним планом. Усі здобувачі освіти проходили виробничу практику за місцем постійної роботи та продовжують там працювати, проте вже на посадах вищої розрядності.

До слова, з початку року на Рівненщині 519 людей отримали ваучер на навчання, у т.ч. 49 внутрішньо переміщених осіб.  Серед спеціальностей, за якими вони вирішили підвищити професійну компетенцію, домінували «психологія», «ветеринарна медицина», «підприємництво та торгівля». У розрізі робітничих професій найбільший попит мали курси кухарів, водіїв автотранспортних засобів та трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

Повна інформація про умови видачі ваучерів тут.

За докладнішою інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.