21.04.2016 | 18:56

Відомо, що жодні теоретичні знання не навчать перукаря працювати досконало. Лише практичні навички допомагають глибше зрозуміти усі нюанси професії та можливості різноманітних засобів догляду за волоссям. Особливо корисними для слухачів РЦПТО ДСЗ стали практичні семінари, на які запрошують технологів компанії ESTEL.

Практикум, що відбувся на базі НВК РЦПТО 19 квітня, пройшов під символічним гаслом: «Чарівна блондинка з Prima Blondе за 10 хвилин».

На початку виступила заступник директора РЦПТО ДСЗ із навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко. Вона зауважила, що навчальний заклад постійно організовує тематичні заходи, на які запрошуються тренери, майстри, висококваліфіковані фахівці, потенційні роботодавці. Робота із роботодавцем в нових форматах постійно триває. Ми відкриті для співпраці та прагнемо її, - додала вона.

Майстер РЦПТО ДСЗ Анна Зотік традиційно допомагала проводити семінар, наголошувала на послідовності застосування препаратів та акцентувала увагу слухачів на особливостях перукарських новинок. Вона задоволена співпрацею із представниками компанії ESTEL. За словами Анни Вікторівни, наставникам особливо важливо навчати слухачів на професійних перукарських засобах, використовувати сучасні технології, вивчати кращий перукарський досвід, тобто йти в ногу з часом.

Юлія Малаш - менеджер - технолог фірми ESTEL ознайомила присутніх із новинками бренду ESTEL, зокрема, особливостями тонування світлого волосся за досить короткий термін. Для роботи використовувалася фарба PRIMA BLONDE. Також було продемонстровано відновлення натурального кольору волосся. А модна останні сезони чоловіча борода викликала пожвавлення. Технолог ESTEL підкреслила цей чоловічий аксесуар, зафарбувавши його професійною фарбою ALPHA HOMME всього за 10 хвилин.

Загалом, присутнім продемонстрували етапи відновлення кольору волосся, тонування та створення нового відтінку з серією PRIMA. Великий інтерес викликала живильно-відновлююча SPA - процедура для волосся - TERMO KERATIN, яка тривала 20 хвилин. Як бачимо, на роботу майстер затратив досить небагато часу, що вкрай важливо при обслуговуванні клієнтів.

Майстри з перукарень «Гранат», «SAN», «Лілія» та «Красуня» відзначили усі переваги презентованих засобів. З боку роботодавців на семінар прибули керівники перукарень Людмила Кибукевич («Гранат») та Лариса Білоус («SAN»). Вони з цікавістю спостерігали за процедурою фарбування, беручи до уваги суттєві їх переваги.

Колишні слухачі Центру за професією «Перукар», а нині успішні практикуючі майстри Володимир Андріюк , Ірина Мальчевська (Рівне) та Олена Шаблюк (м. Корець) із задоволенням переймали цінний досвід та дослухалися до порад представника ESTEL.

І слухачі, і майстри приймали активну участь в обговоренні питань доцільності та ефективності презентованих процедур у місцевих перукарнях та салонах, зважали на собівартість перукарських засобів. Натомість практична частина семінару, на якій було виконано тонування волосся серією PRIMA BLONDE з подальшим виконанням TERMO KERATIN, остаточно підтвердила перспективу запровадження новинок.

Учасники семінару залишилися задоволені побаченим та почутим. На прохання майстрів, власників перукарень та салонів краси, а також для підвищення рівня знань майбутніх перукарів Рівненський центр профтехосвіти й надалі ініціюватиме подібні заходи, які переконливо свідчать про розвиток і великі можливості перукарської справи в Україні.