29.07.2016 | 16:47

28 липня 2016 року в режимі Skype-зв’язку фахівці Рівненського обласного центру зайнятості організували онлайн-аукціон вакансій ТОВ «Морган-Феніче». У залах групової роботи Гощанського, Здолбунівського, Рівненського районних та Рівненського міського центрів зайнятості розмістилися зацікавлені громадяни, а це понад 60 осіб.

Зі вступним слово заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок розпочала захід, представила його учасників. Директор департаменту персоналу ТОВ «Морган Феніче» Олена Самчук розповіла про підприємство, умови праці, розміри заробітної плати, соціальний захист. Вона детально зупинилася на кожній професії, за якими здійснюється набір, а саме: складальник деталей та виробів, швачка, столяр-верстатник, механік по ремонту станків з числовим програмним управлінням, майстер лінії, конструктор меблів, відповіла на численні запитання учасників заходу.

Безробітні також мали змогу переглянути відеофільм про підприємство.

Наприкінці заходу Т.Новорок зазначила: «Служба зайнятості впроваджує нові форми роботи з її клієнтами. І сьогодні ми в режимі Skype-зв’язку почули змістовну презентацію директора департаменту персоналу ТОВ «Морган Феніче» Олени Самчук, а фахівці центрів зайнятості будуть проводити подальшу роботу з метою підбору та комплектування вільних вакансій на цьому підприємстві.»