16.08.2019 | 10:08

Питання працевлаштування осіб з інвалідністю вимагає від кар’єрного радника особливого індивідуального підходу до кожної такої особи. 

Іноді пошуки роботи можуть тривати і декілька місяців. Адже необхідно враховувати вимоги до роботи, які зазначені у висновках МСЕК,  Індивідуальній програмі реабілітації інваліда,  потребу ринку праці, а також і вимоги, які висувають роботодавці до майбутнього працівника.

Результатом успішної кропіткої роботи фахівців Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості  є працевлаштування Світлани Шинкар.

Жінка звернулась до районної філії ще у вересні 2018 року, відразу після звільнення з роботи.  Для неї було  великим стресом залишитись без роботи, так як пані Світлана все життя пропрацювала, маючи за плечима 30-ти річний трудовий стаж. Тим  більше вона розуміла, що в теперішній час  і повноцінній людині важко знайти роботу, не говорячи вже за осіб, які мають певні обмеження до роботи.   

Перебуваючи в службі зайнятості, вона ретельно виконувала рекомендації фахівців філії. Жінка брала участь у різнопланових профорієнтаційних заходах з техніки пошуку роботи, цільових семінарах для категорії з осіб з інвалідністю, отримала індивідуальні консультації фахівця з профорієнтації, тощо.

Коли Світлані Данилівні запропонували по місцю її проживання роботу «прибиральника службових приміщень» у Лютинській ЗОШ, вона з радістю погодилась. Після проведення співбесіди з роботодавцем, її було працевлаштовано на постійне місце роботи.

Починаючи з 13 серпня ц.р. Світлана Шинкар отримала бажану роботу, за її згодою фахівцями служби зайнятості здійснюватиметься соціальний супровід.