15.04.2016 | 14:31

Профорієнтаційний тренінг «Твоє життя – твій вибір» відбувся у Рівненському міському центрі зайнятості за участю тренера ТзОВ «Територія бізнесу». Активними учасниками тренінгу-семінару були учні - дев’ятикласники Рівненської класичної гімназії «Престиж».

Усе наше життя складається з ланцюга рішень і наслідків колись зробленого вибору. Деякі рішення приймаються швидко та автоматично. А ті, які ми сприймаємо як доленосні – куди піти вчитися чи працювати, даються нам непросто. А інколи, нездатність прийняти рішення стає головною перешкодою для подальшого просування вперед в житті і професії. Тому так важливо, щоб людина своєчасно зробила вдалий та успішний вибір, оскільки саме від нього залежить вектор і характер її подальшого розвитку та благополуччя.

У ході тренінгу молоді люди обговорювали поняття «вибір», виконували вправи «Інтерв’ю», «Очікування», виконували практичне завдання – створювали «Фільм про моє життя», виконували вправи «Вибір і відповідальність», «Зроби вибір», будували дерево цілей, проходили тести – вправи на досягнення мети, створювали алгоритм – схему прийняття рішень тощо.

Під час семінару-тренінгу тренер намагалася підвищити у дітей рівень впевненості у своїх можливостях та мотивацію щодо усвідомленого життєвого вибору, покращити навики порівняння та аналізу власних рішень. Молоді люди окреслювали власні цілі та формували план дій щодо професійної діяльності, визначали власні цілі та цінності в професійній та особистісній сферах.