14.04.2016 | 17:28

Костопільський районний центр зайнятості активно долучився до щорічної акції „За чисте довкілля”. У березні-квітні вже близько 50 безробітних взяли участь у громадських роботах щодо впорядкування та благоустрою міста та району. Було впорядковано місця поховання загиблих у роки війни захисників Вітчизни, кладовища, придорожні смуги, меморіали Вічної слави, території парків та скверів. Роботи проводяться в населених пунктах Підлужненської, Малолюбашанської, Дюксинської, Мащанської, Пісківської, Злазненської сільських рад та у місті Костопіль.

Ентузіазм та завзяття, з яким працюють люди, свідчать про їхню небайдужість до навколишнього середовища і прагнення зробити край чистим та охайним.

Днями працівники Рівненського міського центру зайнятості теж взяли участь в акції «За чисте довкілля». Чоловіки упорядковували територію, прилеглу до центру зайнятості.

Такі благородні справи змінюють на краще не тільки зовнішній вигляд міста, а й приносять приємні миті спілкування з навколишнім світом, який ми повинні берегти.

Зробимо наш край ще красивішим!