02.06.2016 | 10:23

Кожного року літня пора розпочинається з святкування Міжнародного дня захисту дітей – свята дитинства, маленької радості та дитячої мрії. Літній час – це можливість відкрити для себе нові враження, знання та горизонти нашого дивовижного та прекрасного світу.

У рамках Міжнародного дня захисту дітей в центральному парку міста Сарни відбулось чудове свято «Ми діти твої, Україно!». Організаторами заходу виступили представники міської та районної влади, районний центр зайнятості, районний будинок дітей та молоді, відділ культури та туризму районної державної адміністрації.

Привітати усіх присутніх на святі мали нагоду міський голова Світлана Усик та заступник голови районної ради Микола Костецький.

Традиційно фахівці центру зайнятості провели ряд цікавих розважально-ігрових профорієнтаційних заходів із школярами різного шкільного віку. Презентували професію водій автотранспортних засобів. А організувати та провести майстер-клас з водіння допоміг приватний підприємець Мирослав Михайловський, щоб дітлахи могли практично познайомитись з професією та відчути себе в ролі справжнього водія. Усі охочі дітлахи отримували індивідуальні консультації, поради як правильно вибрати для себе професію.

Під час святкування були представлені яскраві номери гуртків художньої самодіяльності дитячих садочків, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників районного будинку культури. Дівчата, переодягненні в казкових героїв, проводили шоу мильних бульбашок. Для наймолодших учасників показували цікаву театральну виставу. Найприємнішим солодким подарунком для малечі було морозиво, яким безкоштовно пригощали спонсори всіх діток на святі.

Слід зазначити, що святкове дійство пройшло в приємній, гарній та пізнавальній атмосфері. Прямими доказами цьому були щирі посмішки дітлахів та їх веселий настрій.