04.11.2016 | 11:12

2 листопада на базі навчального модуля Ресурсно-інформаційного центру Рівненського обласного центру зайнятості відбулось стажування фахівців з профорієнтації. Участь у заході взяли представники Млинівського, Сарненського, Рівненського районних та Кузнецовського міського центрів зайнятості.

Фахівці відділу організації профорієнтації ОЦЗ Тетяна Шамрило та Юлія Богатирчук поінформували учасників навчання щодо особливостей надання профорієнтаційних послуг різним категоріям населення в сучасних умовах, а саме: безробітним, учасникам АТО, молоді, вимушеним переселенцям, особам з обмеженими можливостями.

Т.Шамрило надала корисну інформацію колегам про особливості, використання професіографічних матеріалів при проведенні індивідуальних консультацій. Також, було надано теоретичну інформацію про методи вивчення особистості: бесіду та візуальну психодіагностику.

Учасники семінару-стажування мали чудову нагоду ознайомитися з методиками на визначення профспрямованості різних категорій населення, які звертаються в службу зайнятості. У ході колективної роботи , вони, дізналися про складові особистості та пізнавальні психологічні процеси. На основі теоретично поданого матеріалу було відпрацьовано ряд методик. Це дало змогу учасникам семінару отримати допуски до роботи з методиками на профспрямованість, визначення окремих складових особистості та пізнавальних психологічних процесів.

Крім того, учасники навчання ознайомилися з роботою Рівненського міського центру зайнятості, відвідали новостворений Центр он-лайн зв’язку, Інформаційний центр для молоді та школярів, Центр надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями. Здобуті знання у період стажування фахівці будуть втілювати в роботу центрів зайнятості.