29.03.2016 | 09:51

24 березня фахівці Рівненського міського центру зайнятості провели мотиваційний профорієнтаційний захід для школярів «Стань Майстром!». Захід відбувся в приміщенні Рівненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та мав на меті підвищення престижу робітничих професій та привернення уваги до навчального закладу, який надає школярам унікальну можливість, здобуваючи середню освіту, спробувати себе в професії.

Захід, який тривав близько двох годин, мав формат майстер-класу перукарського мистецтва та був організований, в першу чергу, для учнів МНВК, які здобувають професію перукаря. Відбувся він за співучасті школи-студії «Дольче Віта» - регіонального представника спілки перукарів України та був блискуче проведений провідним технологом студії, сертифікованим майстром Ларисою Кособуцькою, ім‘я якої добре відоме і організаторам українських тижнів моди і учасникам міжнародних змагань перукарського мистецтва.

Пані Лариса в ході майстер-класу встигала не лише навчати майбутніх перукарів та гостей заходу секретам перукарської справи, але й розповіла про свій власний шлях до цієї цікавої професії. При цьому на власному прикладі, з добрим гумором показала, як іноді життя примушує повертатися до шкільних предметів, які колись здавалися нецікавими та нудними, бо вони раптом ставали дуже важливими для подальшого професійного зростання.

Учасники познайомилися з модними в нинішньому сезоні зачісками, майбутні перукарі отримали цінні поради з фарбування волосся, способів використання деяких перукарських інструментів, формування зачісок сучасних форм.

Всього у заході взяли участь 27 учнів а також майстри-педагоги Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Усі присутні відмітили високу майстерність пані Лариси та її віртуозне володіння інструментом.

Керівництво навчального закладу, в свою чергу, висловило вдячність Рівненському міському центру зайнятості та школі-студії «Дольче Віта» за чудовий захід.