06.02.2023 | 12:26

Напрям «Оператор безпілотного літального апарата (дрона)» став популярним відразу, як його організували у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

Отримати відмінні теоретичні, технічні та практичні знання прагнули слухачі різного віку, уподобань та освіти. Привабливим став і термін навчання – 4 дні. Саме за цей період усі охочі вивчили правила та зони польотів; параметри; технічні характеристики коптера, налаштування пульта, камери і додатку; опанували підготовку до польоту та ручне управління; ознайомилися із правилами використання апарата в різних погодних умовах; здійснили навчальні польоти в приміщенні та виконали базову обробку відзнятого матеріалу.

Як відбувається навчання та які враження у слухачів – у сюжеті Суспільного https://m.youtube.com/watch?time_continue=6&v=aPj9X4_5_qs&embeds_euri=https%3A%2F%2Fsuspilne.media%2F&feature=emb_logo

Сумлінність слухачів (а це вже третій випуск) та їх успіхи у навчанні були відзначені заступницею директора Центру Оксаною Зигаловою. Вона вручила випускникам курсу посвідчення про професійну освіту. Тепер знання і вміння операторів оцінять на підприємствах, у господарствах та на інших важливих ділянках роботи.

Приєднуйтеся! Наступна група стартує вже 13 лютого!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.