08.11.2019 | 10:01

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості новий випуск. Безробітні Дубенщини та Рівного, обравши професію «Бармен», пройшли професійну підготовку на базі навчально-виробничого комплексу, успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та вже отримали запрошення від роботодавців. Саме із цією яскравою подією випускників привітала заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко. Разом із головою державної кваліфікаційної комісії, власницею кав’ярні-книгарні «Сalamarius», активним партнером навчального закладу Вікторією Івченко вона оцінювала знання барменів. Як з’ясувалося, за 5,4 місяця навчання несміливі та дещо розгублені безробітні стали впевненими та ініціативними фахівцями справи! Майстер виробничого навчання Анна Денис і супроводжуюча групи Ольга Гонта підтримували слухачів, адже, як і на будь-якому іспиті, ті хвилювалися.

Перша частина ДКА – підтвердження теоретичних знань. Слухачі готувалися за білетами, відповідали, спілкувалися із роботодавцем. Наступний етап – кваліфікаційні вироби. На навчальному барі слухачі «вжилися» у реальні образи професійних барменів. Тут майстри пожвавішали! Проявили і свій талант, і вподобання, і творчість! Як зауважила Ольга Гонта, бармени свої коктейлі змішували ретельно, старалися, як для вибагливих клієнтів бару. Отож, Берлінець Ірина із Дубенщини презентувала «Молочний коктейль» та «Голубу Лагуну». Лустюк Сергій з Рівного пропонував «Ранок з коханою». Їхні одногрупники – рівняни також приємно здивували присутніх. Шевчук Ірина приготувала молочний коктейль «Снікерс мілк». Трофімчук Олександр вподобав однойменний зелений коктейль з ромом та соком ананасу та презентував його як «Олександр другий». Його робота особливо смакувала голові комісії, за що бармен отримав найвищі 12 балів! Патій Микола продемонстрував альтернативне приготування кави «V60», а Бірюкова Карина здивувала коктейлем «Кава-апельсин».

За наполегливість, старання, успіхи та щоденні перемоги над собою, за достойні результати та великий інтерес до професії слухачам подякувала та вручила свідоцтва державного зразка Руслана Бодренко.

Важливо, що випускники із документом державного зразка отримали і бажаний шанс на якісні переміни у житті - офіційне працевлаштування. Роботодавці ФОП Войцещук О.В., ФОП Катеринчик Р.Я., ФОП Степаненко Л.А. та ФОП Буско Д.М., оцінивши роботу барменів під час виробничої практики, запросили їх на роботу.

Відмінна навчальна база Рівненського ЦПТО ДСЗ, досвідчені педагоги, чудова атмосфера та бажання якнайшвидше приступити до улюбленої роботи – ключові важелі успішної підготовки кваліфікованих робітників. Приєднуйтеся!