02.03.2016 | 11:45

У 2015 році до Костопільського районного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулось 28 вимушено переміщених осіб, з них 18 мали статус безробітного, 11 осіб були працевлаштовані, 6 осіб проходили професійне навчання за направленням районного центру зайнятості, 8 осіб брали участь у громадських та тимчасових роботах. У січні – лютому 2016 року послугами районного центру зайнятості користувались 7 вимушено переміщених осіб, у тому числі 5 безробітних, працевлаштовано 3 особи, 1 особа проходила професійне навчання, 4 особи брали участь у громадських та тимчасових роботах.

Серед працевлаштованих центром зайнятості - Олександр та Вікторія Рапацькі, які у 2015 році переїхали з Донецької області та звернулись до Костопільського РЦЗ за сприянням у працевлаштуванні. Олександр Рапацький після проходження стажування був працевлаштований водієм до приватного підприємця Наталії Фурман, а його дружина Вікторія після підвищення кваліфікації працевлаштована кухарем до приватного підприємця Ірини Картапової. За них зазначені приватні підприємці отримують від центру зайнятості відшкодування заробітної плати згідно Постанови КМУ від 08.09.2015 року №696, відповідно до якої за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб роботодавцю надається компенсація заробітної плати за умови їх працевлаштування протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у два рази.

Подружжя роботою дуже задоволені та є гарним прикладом для інших роботодавців не залишатись осторонь людей, які потребують допомоги.