15.04.2016 | 14:26

Черговий виїзд «мобільного соціального офісу» відбувся 14 квітня у Богдашівську та П’ятигірську сільські ради Здолбунівського району. Метою здійснення виїздів є забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення; суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.

До складу «мобільного соціального офісу» входять представники Управління соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі та районного центру зайнятості.

На численні запитання присутніх відносно ринку праці відповідала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Лариса Левчук.

Одночасно були проведені Виїзні акції центру зайнятості у Богдашівській та П’ятигірській сільських радах з метою інформування сільського населення про послуги служби зайнятості. Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Вікторія Кулеша ознайомила присутніх з актуальними вакансіями на ринку праці району та за його межами, можливостями професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому числі на професійного навчання за професіями, що орієнтовані на самозайнятість, про умови пошуку роботи за допомогою служби зайнятості та соціальні гарантії особам, що не є конкурентоспроможними на ринку праці.

Доцільно зауважити про результат зустрічей – така форма спілкування з громадськістю знаходить все більше охочих. «Мобільний соціальний офіс» дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району. В ході зустрічей було роздано буклети, брошури та інформаційні листівки центру зайнятості.