23.10.2023 | 15:42

Олена ОЛЕНИЧ після повномасштабного вторгнення російської федерації вимушена була покинути Бахмут та переїхала на Рівненщину. Спочатку робота була, але згодом довелося звільнитися. Тож гостро постало питання пошуку нових можливостей для працевлаштування, адже будувати своє життя  на новому місці непросто.

У травні 2023 року по допомогу у працевлаштуванні жінка звернулася до Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості. За освітою пані Олена інженер з транспорту, адже закінчила «Українську державну академію залізничного транспорту». Та й професійний досвід здобутий переважно у галузі залізничного транспорту.

Кар’єрна  радниця одразу поінформувала  Олену ОЛЕНИЧ  про місцевий ринок праці, уважно вивчила її професійний досвід та навички. Після  профілювання склали індивідуальний план працевлаштування, який  пані Олена старанно виконувала: відвідувала семінари, отримала профорієнтаційні послуги, опрацьовувала актуальні вакансії.

 Жінка добре володіла навичками роботи з персональним комп’ютером, мала певні знання у діловодстві, тому, коли з’явилася вакансія секретаря керівника, кар’єрна радниця запропонувала їй спробувати себе у такій сфері діяльності. Виважена, толерантна, привітна пані Олена успішно пройшла співбесіду та отримала посаду секретаря керівника у КП «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер».

З метою сприяння адаптації до виконання робочих функцій, пристосування до робочого місця кар’єрна радниця запропонувала  клієнтці індивідуальний супровід після працевлаштування. Через місяць після працевлаштування у телефонній розмові з фахівцем служби зайнятості  Олена ОЛЕНИЧ розповіла, що прийняла правильне рішення та задоволена роботою. «Сьогодні я з більшою впевненістю дивлюся у завтрашній день,  адже працюю і тим самим наближаю омріяну перемогу», - говорить пані Олена.

Якщо й ви шукаєте роботу, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з  вакансіями.

А у телеграм-боті «Робота  на Рівненщині» ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За докладнішою інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.