05.04.2016 | 17:24

Першого квітня в Сарненському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області відбулась зустріч провідного фахівця з профорієнтації Сарненського районного центру зайнятості Поліни Кутузової з особами, які відбувають покарання без позбавлення волі та перебувають на обліку у відділі кримінально-виконавчої інспекції.

П.Кутузова ознайомила учасників заходу з реальною ситуацією на ринку праці, переліком професій, які мають попит на ринку праці, особливостями працевлаштування в сучасних умовах. Поінформувала про послуги, які надає служба зайнятості. Розповіла про можливість проходження навчання за направленням центру зайнятості в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, провела презентацію Рівненського ЦПТО ДСЗ.

Після короткої бесіди відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем» за участю психолога відділу кримінально-виконавчої інспекції Юлії Овсійчук.

В заході взяло участь 14 осіб. Кожен учасник отримав інформаційні матеріали, буклети та перелік професій, які можна отримати в Рівненському ЦПТО ДСЗ.