15.08.2022 | 11:04

Марина СТЕЛЬМАХ, жителька Сарненського району, звернулася за сприянням у працевлаштуванні до Сарненського районного центру зайнятості. Жінка за освітою «бухгалтер», але досвіду роботи за фахом не мала. На останньому місці роботи працювала касиром, та втратила роботу у зв’язку зі зміною істотних умов праці в умовах воєнного стану.

Пані Марина разом з кар’єрним радником центру склали індивідуальний план працевлаштування, у якому передбачили низку заходів, необхідних для успішного повернення до трудової діяльності. Серед них і можливість підвищення кваліфікації за фахом. Ця пропозиція зацікавила безробітну, тож її скерували на підвищення кваліфікації за напрямком «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» у Рівненський ЦПТО ДСЗ. Під час навчання вона змогла якісно оновити свої знання та підвищити свій професійний рівень. Після закінчення навчання Марина СТЕЛЬМАХ отримала бажане місце роботи в одному з кращих торгових центрів міста.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-19 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.  

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.