07.04.2016 | 12:09

Наразі у Сарненському районному центрі зайнятості проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо орієнтації на військову службу у Збройних Силах України, адже військова служба за контрактом є одним із варіантів працевлаштування. У профінформаційному просторі створений інформаційний куточок, в залі групової роботи розміщені матеріали про можливість та умови проходження військової служби за контрактом, проводяться індивідуальні консультації та групові заходи для клієнтів центру зайнятості, в тому числі й за участю представників райвійськкомату.

Нещодавно для зареєстрованих безробітних пройшов інформаційний семінар за участю військового комісара Сарненського районного військкомату Петра Луцишина. Він ознайомив присутніх з інформацією про військову службу за контрактом, зокрема, на посадах рядового, сержантського та старшинського складу, розповів про вимоги до кандидатів, які претендують на службу за контрактом, переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення. Захід відбувся у формі інформаційної дискусії, під час якої П.Луцишин досить доступно та аргументовано надав відповіді на поставлені запитання. Учасники семінару цікавилися військовими званнями, набутими під час служби, термінами на умовами проходження військової служби, тощо.

На завершення військовий комісар наголосив, що служба в Збройний Силах України є не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі для кожного чоловіка.