02.11.2016 | 10:56

31 жовтня у міськвиконкомі Кузнецовської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ніни Зубрецької, відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

У роботі засідання взяли участь представники міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, Кузнецовського відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС, відділу економіки виконавчого комітету, Володимирецького об’єднання управління Пенсійного фонду України та інші соціальні партнери.

Заступних міського голови Н.Зубрецька повідомила про факт наявності заборгованості по заробітній платі в цілому по місту (станом на 01.10.2016 більше 2 млн. грн) та про вжиті заходи щодо її погашення.

Також виступили начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Сич та в.о. начальника ВДВС Кузнецовського МУЮ Артур Семенюк з інформацією щодо ситуації, яка склалася у Кузнецовському міському комунальному підприємстві.

В обговоренні питань взяли участь директор Кузнецовського міського комунального підприємства Ігор Семенюк, який повідомив щодо вивільнення працівників, та директор центру зайнятості Людмила Самохіна, з інформацією щодо вжиття заходів по недопущенню масового вивільнення працівників.