21.06.2016 | 11:59

До Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості звернувся підприємець із Білорусі Юрій Голобурда, котрий є засновником ТзОВ «Дефам» - підприємства, що займається пошиттям трикотажних виробів. Оскільки білоруський бізнесмен постійно шукає на ринку праці кваліфіковані кадри і з цією метою планує запустити в дію нові швейні цехи в Рівному, то навчальний заклад служби зайнятості став надійним партнером із підготовки кваліфікованих робітників.

Заступник директора із методичної роботи Оксана Зигалова підтвердила готовність РЦПТО ДСЗ співпрацювати у напрямку індивідуальних замовлень. Адже в такій співпраці максимально досягається результат, робота чітко направлена на кінцевий результат. З одного боку роботодавець формулює вимоги до майбутніх робітників, а з іншого боку слухачі отримують гарантію працевлаштування, отож свідомо прагнуть вчитися. Посередником між обома сторонами та гарантом кваліфікованої підготовки кадрів виступає РЦПТО ДСЗ.

Отож, двомісячне навчання на індивідуальне замовлення на базі Олександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ пройшли 11 безробітних, направлених Рівненськими МЦЗ та РЦЗ. Майбутні швачки вчилися майстерності якісного та швидкого шиття, переймали швейну справу від досвідчених викладачів. Серед предметів, які вивчали, - сучасні технології виготовлення швейних виробів, сучасні матеріали у швейному виробництві, новітнє швейне обладнання, охорона праці. Викладач Поліна Долганська та майстер виробничого навчання Людмила Солтис характеризують групу як дисципліновану, творчу, працьовиту та старанну. Саме таких якостей чекають від майбутніх робітників на швейному виробництві.

У день вручення посвідчень до випускників завітав сам роботодавець. Він прискіпливо оглядав їхні підсумкові роботи, робив акценти на якості швів та властивостях трикотажних тканин. Загалом, Юрій Голобурда з приємністю відмітив велике прагнення швачок працювати. А це, на його думку, головне. Адже досвід прийде з часом, і якість роботи залежатиме від бажання вдосконалюватися. Підприємець зауважив, що обладнання, на якому будуть працювати швачки, сучасне та вимагає швидкої роботи. Він переконався, що кваліфікація випускників досить висока та виразив надію, що «перші ластівки» дадуть початок плідній та тривалій співпраці. З рук роботодавця усі швачки урочисто отримали посвідчення про отримання професії.

А Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ і надалі готовий максимально дослухатися до потреб та побажань роботодавців, формувати навчальні програми у повній відповідності до сучасних вимог.