24.04.2018 | 16:04

З метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на  території селищ району та міста після  зимового періоду мешканці Радивилівського району активно долучаються до всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

За сприяння та співфінансування Радивилівського районного центру зайнятості,  було залучено до робіт 35 безробітних на оплачуваних громадських роботах та 11 осіб на тимчасові роботи за рахунок коштів підприємств до Радивилівської, Козинської, Крупецької ОТГ та Бугаївської, Рідківської та Хотинської сільської ради. За період акції, було виконано значний обсяг робіт по здійсненню заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових  та інших відходів. Прибирано  та приведено у належний санітарний стан парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, території кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, а також забезпечено очищення від сміття прилеглих до житлових будинків територій. На разі – висаджено 75 дерев, 98 кущів, поновлено і створено нові зелені  газони, квітники, побілено  дерева та бордюри. Участь у акції триватиме до першого травня.

Маємо надію, що спільними зусиллями ми зробимо наш район ще чистішим та гарнішим. Адже від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.