
Дорогі друзі! Шановні партнери!
Щиро вітаю Вас із світлим святом Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією. Це величне свято нагадує нам про духовне відродження, яке потрібно всім нам, всій українській нації.
Бажаю всім здоров’я і радості, добробуту і благополуччя, миру і спокою у ваших оселях, Божого благословення.
Нехай чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні діла.
Христос Воскрес!
З повагою
директор Рівненського обласного центру зайнятості І.Ткачук