08.02.2019 | 10:23

Яскравим прикладом працевлаштування за професією «Перукар» є історія пошуку роботи молодої,  талановитої дівчини – Лілії Вінтюк.

У червні 2018 року з великою надією на позитивний результат отримати роботу вона звернулась до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Фахівці районної філії надали їй комплекс соціальних послуг, розробили відповідний план заходів та вже у серпні Лілія була  скерована  на роботу за професією «Перукар» до  фізичної особи - підприємця, власника салону-перукарні «Діана» Кореня Юрія Васильовича.

 Враховуючи те, що дівчина вже з 2015 року не працювала за фахом, роботодавець, після проведеної співбесіди, погодився взяти її на роботу за умови проходження професійного навчання у вигляді стажування безпосередньо на робочому місці.

Пройшовши стажування, вона вдосконалила свої професійні якості, адаптувалася на майбутньому робочому місці, до умов праці та колективу і вересні 2018 року Лілія була працевлаштована на постійне місце роботи за фахом шляхом компенсації роботодавцю ЄСВ.

«Вже не перший рік я співпрацюю із Дубровицькою районною філією в частині підбору працівників, стажування безробітних та компенсації ЄСВ.  Спільними зусиллями нам вдалось працевлаштувати не одну безробітну.

Сьогодні в перукарні про Лілію відзиваються як про хорошу і працьовиту людину, а головне – майстра своєї справи», - каже роботодавець.