06.08.2019 | 00:00

З метою розширення інформованості школярів про світ професій, активізації знань підлітків про різноманітність світу професій, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні, популяризації та підвищенні престижу робітничих професій серед учнівської молоді, виховання у школярів спрямованості на самопізнання і власну активність, Острозька міськрайонна філія Рівненського ОЦЗ проводить активну роботу серед дітей, які відпочивають та оздоровлюються в дитячому таборі, адже відпочинок повинен бути не тільки приємним, але і корисним.

Так, фахівці відділу активної підтримки безробітних 2 серпня цього року провели виїзну акцію «Я і світ професій» з використанням мобільного центру зайнятості до дитячого оздоровчого табору «Країна мрій». У заході взяло участь понад 50 дітей літнього табору. Захід пройшов дуже жваво, діти активно брали в ньому участь, ставили багато запитань, розповідали про свої мрії, щодо майбутньої професії

Дітям у веселій атмосфері допомогли зорієнтуватися у величезному світі професій, задуматися над власним професійним вибором. І все це вони робили, граючись, відгадуючи загадки, ребуси,  беручи участь у конкурсах «Класифікатор», «Професія на літеру» та «Пантоміма». Досить жваво пройшов і конкурс «Намалюй професію», під час якого діти намагалися розкрити зміст своєї майбутньої професії та підкреслити її переваги над іншими професіями.

Вся профорієнтаційна робота служби зайнятості зосереджена на тому, щоб не лише допомогти дитині у професійному самовизначенні, а й довести до відома дітей таку істину: «Правильний вибір професії – запорука успіху в житті»