31.05.2016 | 09:42

У Рокитнівському районному центрі зайнятості 31 травня відбувся День відкритих дверей для безробітних, зайнятих громадян та учнівської молоді. Мета заходу - ознайомлення з повним комплексом соціальних послуг які надає служба зайнятості, інноваційними інформаційними технологіями.

Відвідувачів вітала директор центру зайнятості Олена Боюка та інформувала щодо комплексу адресних соціальних послуг, які надає служба зайнятості, наголосила, що робота служби зайнятості була й залишається системною, організованою та адресною.

Начальник відділу організації працевлаштування Тетяна Кисорець знайомила присутніх з ситуацією на ринку праці району, з переліком вільних робочих місць, давала вичерпні кваліфіковані відповіді на запитання, що стосувалися соціального захисту від безробіття.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шевчук ознайомила присутніх з видами громадських та інших робіт тимчасового характеру, які сприяють професійній адаптації непрацюючих громадян та забезпечують їх матеріальну підтримку.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Коханевич розповіла про порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років.

Упродовж заходу учасникам надавалися індивідуальні консультації залежно від досвіду роботи, рівня освіти, вікових характеристик, життєвої ситуації. Усього у заході взяло участь 43 особи.