16.08.2021 | 17:31

       Рівненська фабрика нетканих матеріалів – унікальне підприємство Рівного з багатою історією.

      Фабрика  створювалась як експериментальне підприємство, де використовувалися різні способи виробництва нетканих полотен. У 70-их роках вона була найбільшим у Європі підприємством з виготовлення нетканих матеріалів.

       У 1994-1996 рр. головним інвестором фабрики стала компанія «Пульсар і Ко», яка відродила і розвинула виробництво, вивівши підприємство на новий, більш високий рівень.

      На сьогоднішній день фабрика є єдиним в Україні підприємством з виготовлення нетканих полотен, де використовуються усі основні способи їхнього виробництва – в’язально-прошивний, ниткопрошивний, голкопробивний, клеєвий, термоскріплюючий, а також комбінований. Фабрика переробляє як первинну сировину (поліестер, віскозу, бавовну, шерсть тощо), так і вторинну – регенеровані волокна, отримані з відходів швейного та трикотажного виробництва.

       На підприємстві встановлено сучасне обладнання європейських виробників з Німеччини, Італії, Швейцарії.

       Всього на фабриці діє два цехи та сім виробничих ліній. Причому дві з них – з виготовлення меблевих полотен (так звана «сьома лінія») та армованого геотекстилю не мають аналогів в Україні.

       Днями на підприємстві побували заступник директора Рівненського міського центру зайнятості Юрій Марчук та начальник  відділу взаємодії з роботодавцями Маргарита Луцик. Начальник відділу кадрів фабрики - Євгенія Рищук розповіла про актуальні вакансії та проблеми їх укомплектування. Інженер-технолог Галина Терловець, яка працює на фабриці з 1979 року, провела екскурсію цехами підприємства та окреслила  основні вимоги до претендентів на заявлені вакансії інженера-електроніка, оператора клейового устаткування, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, токаря, слюсаря-ремонтника та ін. З директором фабрики Василем Мосійчуком обговорили проблеми підбору кваліфікованих кадрів, ознайомили з новими можливостями служби зайнятості та намітили напрямки подальшої співпраці.