07.02.2023 | 09:47

Анна Савостянова стала кваліфікованою продавчинею продовольчих товарів не випадково. До війни та переїзду у Рівне дівчина працювала керуючою магазину одягу. «Це дуже схожі професії. Але продуктова сфера має свої особливості. Як от термін придатності товарі. З людьми працювати люблю і вмію, отож, адаптація до нового місця роботи пройшла успішно». У Рівненському центрі ПТО ДСЗ слухачка навчалася відповідально і сумлінно, адже разом з нею із Сєвєродонецька приїхали і батьки, і тепер уся сім’я радіє новому добробуту.

У Рівненській філії Рівненського ОЦЗ після співбесіди безробітну переселенку скерували на 3-місячне професійне навчання з професії «Продавець продовольчих товарів» за дуальною формою. Дівчина налаштована оптимістично і позитивно: «Потрібно навчатися новому! Мій минулий досвід та нове навчання допомогли мені швидко зорієнтуватися у товарах, працювати з покупцями оперативно і професійно». Її працездатність оцінили й під час виробничої практики. У рівненському магазині «Веселка» кваліфікована продавчиня влилася у новий колектив та старанно «тримає марку» торговельного закладу. Викладачка Валентина Зубік акцентує» «Головна перевага дуальної форми навчання у тому, що на майбутньому робочому місці практиканти проходять і виробниче навчання, і виробничу практику. Це дозволяє відразу зрозуміти увесь процес і особливості роботи магазину».

Сподобалася інформація? Запрошуємо до співпраці роботодавців, пропонуємо навчання безробітним та усім, хто прагне сучасних знань!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.