27.09.2022 | 12:12

До Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулась Олександра ГЕРАСИМЧУК, яка переїхала через окупацію до Дубровицької територіальної громади із Пологів Запорізької області.

 Жінка за освітою та за професійним досвідом економіст і бухгалтер. Однак, під час співбесіди із кар’єрною радницею пані Олександра вказала, що готова працювати і не за фахом, аби мати заробіток та бути фінансово незалежною, адже має трирічну дитина.

 Здійснення підбору підходящої роботи для клієнтки розпочався з першого дня її звернення до служби зайнятості. Вона брала участь у  профорієнтаційних заходах, отримувала рекомендації профільних фахівців філії щодо здійснення активного самостійного пошуку роботи, у т.ч. з використанням онлайн сервісів державної служби зайнятості. І вже незабаром пані Олександрі було видане направлення на працевлаштування прибиральником службових приміщень у ПП «Аптека Аронія». Як результат, жінку прийняли на постійне місце роботи.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-24 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій»  https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.