18.09.2023 | 12:06

Днями у Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершився черговий двомісячний курс з «Комп’ютеризованого бухгалтерського обліку». Для тих, хто надалі матиме справу з обліком – це вимога сьогодення. Адже ця комп’ютерна програма набагато спростить їхню роботу.

«У групі навчалося 17 слухачок з різним рівнем підготовки. Хтось вже працював за фахом і вирішив осучаснити свої знання, а хтось цей напрям опановує з нуля, – розповідає позаштатний викладач Наталя Ткачук. – Ми працювали за змішаною формою – дистанційно зі слухачками з інших регіонів України та очно із тими, кому зручно добиратися до навчального центру. На курсах ми вчимо наших слухачок програмного забезпечення ведення бухгалтерського обліку, формуванню електронної звітності, податкового обліку і звітності та багато іншого. У майбутньому ці знання дадуть їм можливість влаштуватися на роботу не лише бухгалтерами, а й операціоністами, продавцями-касирами, завідувачами складів, працювати у відділі нарахування зарплати. Тобто маємо досить широкий спектр професій, де отримані знання стануть у пригоді».

Слухачки Інна Дацишина та Вікторія Даценко ніколи не мали справи з бухгалтерією. Але, враховуючи вимоги ринку праці, вирішили, що за новою професією – майбутнє, а, отже, реальний щомісячний дохід.

«Мені запропонували роботу у приватній фірмі за умови, що я навчуся  комп’ютеризованого бухгалтерського обліку, і я з великою охотою пристала на їхню пропозицію, – говорить Інна Дацишина, яка має вищу юридичну освіту, але за фахом не працювала жодного дня. – За два місяці нам дали грандіозну базу знань. Звичайно, на перших порах я звертатимуся за консультаціями до нашого викладача, бо зв’язків ми втрачати не будемо».

«Мені трохи не пощастило з трудовою біографією, – до розмови долучається Вікторія Бутенко. – Спочатку я працювала лаборантом на «Азоті», потім на «Укрпошті», і обидва рази потрапила під скорочення. Вивчивши запити ринку праці, я вирішила опанувати новою для себе професією, щоб ніколи більше не переживати стресів, пов’язаних з втратою роботи. Знання на курсах нам дали хороші, тож нині я з ентузіазмом шукаю роботу і вірю, що все буде добре».

Олена Лата має вищу освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік», працювала за фахом, але народила дитину й опікувалася нею до шестирічного віку. Каже, що прогрес на місці не стоїть, знання необхідно поновлювати й розширювати. Тому й записалася на курси. Вже має кілька пропозицій від роботодавців і нині вирішує на якому варіанті зупинитися.

«Кожна з наших слухачок, закінчивши двомісячні курси, отримала новий хороший шанс на працевлаштування, – сказав після вручення свідоцтв про освіту старший майстер Рівненського центру ПТО ДСЗ Віктор Красовський. –  Тож бажаємо їм впевненості, сміливості й удачі у цій непростій сфері діяльності».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  .

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram-канал підтримки або за телефонами +38096-539-53-59.